Klimatyzacja21 marca 2021by admin0Najlepsze miejsce na montaż klimatyzacji

https://systemar.pl/wp-content/uploads/2021/04/najlepsze-miejsce-na-montaz-klimatyzacji-1280x1024.jpg

Podczas zakupu klimatyzacji bardzo często zastanawiamy się, gdzie ją zamontować. Jest to bardzo istotne nie tylko ze względu na komfort, ale przede wszystkim na wydajne użytkowanie.

Podstawowe zasady montażu klimatyzacji:

Po pierwsze musimy się zastanowić, czy zależy nam na ochłodzeniu całego mieszkania czy tylko jednego pomieszczenia. Warto się zastanowić, gdzie najwięcej czasu przebywamy i tam zamontować klimatyzację. Warto mieć tutaj na uwadze, że nagrzana sypialnia najwięcej ciepła oddaje w nocy zakłócając jakość snu, oczywiście wybór miejsca jest kwestią indywidualną.

Miejsce montażu jest również zależne od rodzaju klimatyzacji. Jedne czerpią powietrze od góry inne natomiast z boku co koniecznie należy uwzględnić, zachowując odpowiednią odległość od ściany bądź sufitu.

Najważniejszą kwestią podczas wybierania miejsca montażu klimatyzacji jest swobodny przepływ powietrza, który nie zakłóca cyrkulacji gwarantując poprawne funkcjonowanie klimatyzacji. Bardzo wiele osób zastawia klimatyzator meblami, zasłonami itp. Zakłócając tryb jego pracy.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

KONTAKT

793 017 721
biuro@systemar.pl
Al. Wilanowska 366, 02-665 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS !

793 017 721

All Rights Reserved © 2020 systemar.pl | Wykonanie TrendSEO.pl