Klimatyzacja15 marca 2021by admin0Jaka funkcje pełni filtr w klimatyzacji

https://systemar.pl/wp-content/uploads/2021/04/jaka-funkcje-pelni-filtr-w-klimatyzacji-1280x1024.jpg

Wiele osób decydujących się na montaż klimatyzacji nawet nie zdaje sobie sprawy, jaką funkcję pełni filtr w klimatyzacji, który jest jego bardzo istotną częścią.

Klimatyzacja z każdym dniem jest coraz bardziej popularna. Dzięki niej możemy komfortowo funkcjonować w czasie upałów, jednak to nie jedyna zaleta klimatyzacji. Zapewnia ona stałą temperaturę w mieszkaniu oraz odpowiednią wilgoć tworząc idealne warunki do dobrego samopoczucia. Dodatkowo dzięki klimatyzacji możemy cieszyć się idealnie czystym powietrzem, który zapewnia filtr.

Dlatego funkcja filtra w klimatyzatorze odgrywa bardzo ważną rolę. Zatrzymuje on zanieczyszczenia, pyłki, alergeny, roztocza, kurz czy sierść. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla alergików. Nieregularny przegląd i brak wymiany filtra zdecydowanie wpływa na jakość powietrza oraz gorsze samopoczucie.

Filtr w klimatyzatorze jest najbardziej narażony na zabrudzenie, dlatego powinien być regularnie czyszczony, tylko niektóre klimatyzację wymagają jego wymiany. To jak często będziemy go czyścić jest kwestią indywidualną zależną od ilości zanieczyszczeń w pomieszczeniu. Standardowo jednak producenci zalecają czyszczenie filtra oraz przegląd techniczny klimatyzacji raz na 6 miesięcy.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

KONTAKT

793 017 721
biuro@systemar.pl
Al. Wilanowska 366, 02-665 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS !

793 017 721

All Rights Reserved © 2020 systemar.pl | Wykonanie TrendSEO.pl