Serwis18 listopada 2020by admin0Jak często serwisować klimatyzację?

https://systemar.pl/wp-content/uploads/2020/11/jak-czesto-serwisowac-klimatyzacje-1280x1024.jpg

Klimatyzatory w domach czy biurach już nikogo nie dziwią. Latem doskonale chłodzą pomieszczenie a zimą ogrzewają, aby jednak klimatyzator pełnił swoją funkcję bez zarzutu, należy pamiętać o jego regularnym serwisie. Dzięki temu będzie długo i wydajnie pracował.

Przez klimatyzator podczas jego pracy stale przepływa powietrze, które na filtrach pozostawia kurz, pyłki i różne zanieczyszczenia. W czasie chłodzenia pomieszczenia w klimatyzatorze skrapla się para wodna tworząc wilgoć, która jest doskonałym siedliskiem bakterii i grzybów, które są niebezpieczne dla naszego organizmu. Z czasem z klimatyzacji zaczyna wydzielać się nieprzyjemny zapach, który roznosi się po całym pomieszczeniu.

Dodatkowo zaniedbana klimatyzacja może chodzić co raz głośniej i mniej wydajniej pobierając przy tym co raz więcej prądu, dlatego regularny serwis minimum 2 razy w roku jest bardzo ważny.

Taki serwis najlepiej robić przed i po sezonie, czyli najlepiej wiosną przed rozpoczęciem lata oraz jesienią po zakończeniu wzmożonej pracy. Podczas takie serwisu warto sprawdzić wszystkie filtry, przewody wraz z izolacją, parownik oraz skraplacz. Profesjonalny serwis zdecydowanie warto pozostawić specjalistą i nie wykonywać go na własną rękę, jeżeli nie posiadamy w tym temacie doświadczenia.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

KONTAKT

793 017 721
biuro@systemar.pl
Al. Wilanowska 366, 02-665 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS !

793 017 721

All Rights Reserved © 2020 systemar.pl | Wykonanie TrendSEO.pl