Klimatyzacja13 listopada 2020by admin0Przed zimą zadbaj o klimatyzację?

https://systemar.pl/wp-content/uploads/2020/11/przed-zima-zadbaj-o-klimatyzacje-1280x1024.jpg

W dzisiejszych czasach co raz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji. Choć częściej korzysta się z niej latem to zimą również należy o niej pamiętać.

Przygotowanie klimatyzacji na zimę niewiele się różni od konserwacji w okresie letnim. Bardzo ważne jest jej regularne odgrzybianie, tym bardziej, że warunki w niej panujące doskonale sprzyjają bakterią i grzybom, które są niebezpieczne dla zdrowia.

Klimatyzację należy również czyścić z przeróżnych pyłków i kurzu, które znajdują się w powietrzu. Jest to szczególnie ważne dla alergików. Brak wymiany filtra w klimatyzacji może spowodować dostanie się do powietrza przeróżnych pyłków zwanych alergenami, które się w nim znajdują. Dlatego po okresie pylenia, które najczęściej kończy się latem warto przygotować klimatyzację do zimy i dokładnie ją oczyścić i wymienić filtry.

Klimatyzator jest doskonałym miejscem do rozwoju bakterii zapewniając im odpowiednią temperaturę, wilgoć oraz pokarm. Jeżeli regularnie będziemy o nią dbali z pewnością nie dopuścimy do takiej sytuacji.

Niestety wiele osób decyduje się na konserwację klimatyzacji tylko przed okresem letnim co jest bardzo nieodpowiedzialne, ponieważ w ten sposób narażają tylko swoje zdrowie.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

KONTAKT

793 017 721
biuro@systemar.pl
Al. Wilanowska 366, 02-665 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS !

793 017 721

All Rights Reserved © 2020 systemar.pl | Wykonanie TrendSEO.pl