Klimatyzacja20 kwietnia 2021by admin0Co, ile przegląd klimatyzacji w biurze?

https://systemar.pl/wp-content/uploads/2021/05/co-ile-przeglad-klimatyzacji-w-biurz-1280x1024.jpg

Obecnie chyba nikt nie wyobraża sobie pracy w biurze bez klimatyzacji. Jest to swego rodzaju standard, który pozwala na komfortowe wykonywanie swoich obowiązków.

Wiele osób czasami skarży się, że z powodu klimatyzacji w pracy są ciągle chorzy i boli ich gardło. Niestety nie jest to efektem samej klimatyzacji, a braku regularnych przeglądów i czyszczenia, które mogą doprowadzić do zagrzybienia i rozwoju bakterii.

Na szczęście regularny przegląd klimatyzacji w biurze jest uregulowany prawnie przez Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku.

Stałe działanie klimatyzacji powoduje, że nie tylko się ona zużywa, ale również może mieć negatywny wpływ na zdrowie pracowników. Nieczyszczona klimatyzacja może być przyczyną łzawienia oczu, kataru, kaszlu i ogólnego złego samopoczucia. Dodatkowo nieprzyjemny zapach z pewnością nie wpływa na komfort pracy.

To jak często należy czyścić i dokonywać przeglądów zazwyczaj jest zapisane w instrukcji obsługi każdego klimatyzatora. Należy zauważyć, że z pewnością każdy producent posiada inne wymogi, które są w dużym stopniu uzależnione od sposobu funkcjonowania z klimatyzacji.

 

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

KONTAKT

793 017 721
biuro@systemar.pl
Al. Wilanowska 366, 02-665 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS !

793 017 721

All Rights Reserved © 2020 systemar.pl | Wykonanie TrendSEO.pl