Klimatyzacja28 kwietnia 2021by admin0Co to jest moc chłodnicza klimatyzatora?

https://systemar.pl/wp-content/uploads/2021/05/co-to-jest-moc-chlodnicza-klimatyzator-1280x1024.jpg

Moc chłodnicza klimatyzatora to jedna z najważniejszych jednostek, która odpowiada za jego poprawne funkcjonowanie klimatyzacji. Jeżeli powierzchnia mieszkania będzie duża a moc chłodnicza mała to klimatyzacja nie będzie w stanie schłodzić powietrza do oczekiwanej przez nas temperatury w otoczeniu.

Moc chłodnicza jest dobierana indywidualnie i w każdym przypadku może być inna. Aby można było dobrać idealnie moc chłodniczą należy wziąć pod uwagę nie tylko powierzchnię pomieszczenia, które chcemy schłodzić, ale również jego nasłonecznienie, ilość okien, jak również piętro, na którym znajduje się mieszkanie. Należy pamiętać, że na poddaszu zawsze temperatura jest wyższa. Jeżeli chcemy orientacyjnie sami wyliczyć moc chłodniczą można skorzystać ze wzoru 10 m= 1 kW mocy chłodzenia

Samemu często ciężko określić takie zapotrzebowanie nie posiadając odpowiedniego doświadczenia, dlatego zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy fachowca, który jest profesjonalistą w tej dziedzinie jak firma Systemar.

 

 

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

KONTAKT

793 017 721
biuro@systemar.pl
Al. Wilanowska 366, 02-665 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS !

793 017 721

All Rights Reserved © 2020 systemar.pl | Wykonanie TrendSEO.pl