Klimatyzacja14 kwietnia 2021by admin0Czy klimatyzacja wpływa na nasza wydajność ?

https://systemar.pl/wp-content/uploads/2021/05/czy-klimatyzacja-wplywa-na-nasza-wydajnosc-1280x1024.jpg

W dzisiejszych czasach klimatyzacja jest niezwykle popularna i coraz więcej osób decyduje się na jej montaż nie tylko w biurze, ale również we własnym domu.

Obecnie co raz więcej osób pracuje zdalnie lub prowadzi własną działalność gospodarczą w domu. Decydując się na założenie klimatyzacji zapewniamy sobie idealne warunki pracy, które wpływają na lepsze samopoczucie oraz większą wydajność.

Gorące, zanieczyszczone powietrze sprawia, że nasz mózg jest niedotleniony a efekt naszej pracy marny. Brak pełnej koncentracji powoduje, że nie możemy się skupić. Dzięki klimatyzacji możemy cały czas cieszyć się stałą temperaturą oraz świeżym i czystym powietrzem bez zanieczyszczeń. Filtr klimatyzacji doskonale pochłania kurz, brud, roztocza i przeróżne alergeny, dzięki czemu możemy stworzyć idealne warunki do pracy zwiększając swoją oraz naszych pracowników wydajność.

Idealna temperatura do praca wynosi pomiędzy 20 a 24 stopnie Celsjusza, wtedy nasz mózg jest najbardziej wydajny. Do tego klimatyzacja zapobiega wilgoci i tworzeniu się pleśni w pomieszczeniu.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

KONTAKT

793 017 721
biuro@systemar.pl
Al. Wilanowska 366, 02-665 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS !

793 017 721

All Rights Reserved © 2020 systemar.pl | Wykonanie TrendSEO.pl