Klimatyzacja5 maja 2021by admin0Obalamy mity na temat klimatyzacji

https://systemar.pl/wp-content/uploads/2021/05/obalamy-mity-na-temat-klimatyzacji-1280x1024.jpg

Klimatyzacja stała się na tyle popularna, że praktycznie każdego dnia mamy z nią do czynienia. W sklepie w domu a nawet w samochodzie.

Jak większość urządzeń posiada ona zarówno swoich zwolenników, jak również przeciwników. Z pewnością jest to efektem niewiedzy, dlatego obalamy mity na temat klimatyzacji.

  • Klimatyzacja powoduje ból gardła i choroby

Jest to jeden z największych mitów, który jest całkowitą nieprawdą. Klimatyzacja sama w sobie w żaden sposób nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie organizmu. Ból gardła i choroby wywołują bakterie i wirusy. Owszem mogą one się stać siedliskiem klimatyzacji, ale tylko w sytuacji niewłaściwej eksploatacji.

  • Klimatyzacja jest głośna

Jest to kolejny mit. Klimatyzatory montowane w domach nie są głośniejsze niż 35db co odpowiada cichej rozmowie. Podczas zakupy klimatyzatora wszystkie dane na temat ego głośności są dostępne na etykiecie.

  • Klimatyzacja pobiera bardzo dużo prądu

Wiele osób się martwi o domowy budżet, szczególnie jeżeli chodzi o klimatyzację w domu, na szczęście ich obawy są bezpodstawne. Dzisiejsze klimatyzatory wcale nie pobierają dużo prądu. Warto podczas zakupu sprawdzić klasę energetyczną.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę !

KONTAKT

793 017 721
biuro@systemar.pl
Al. Wilanowska 366, 02-665 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS !

793 017 721

All Rights Reserved © 2020 systemar.pl | Wykonanie TrendSEO.pl